Rafael masáže na špeciálnych stoličkách

priamo vo firmách

Bolesti chrbta, rúk, ramien, krku a s tým spojené bolesti hlavy. Každý, kto sedí za počítačom či pracovným stolom celý deň, spoznáva tieto ťažkosti tela. Jeden z hlavných dôvodov stresu je veľakrát naše zamestnanie. Stres je skrytou avšak hlavnou príčinou väčšiny chorôb.

Ponúkame Vám riešenie ako tento stres stlmiť a to priamo na pracovisku. 

Popis Rafael masáže
Môže byť uskutočnená prakticky všade. Masáž na špeciálnej masérskej stoličke nepotrebuje extra miestnosť, pretože klient ostáva počas celej masáže kompletne oblečený. Môže byť vykonaná priamo na pracovisku, v exteriéri, v kancelárii či v konferenčnej miestnosti . Všetko, čo potrebujeme, je približne 1m štvorcový pre jedného maséra so stoličkou. Masér sa zameriava na miesta zvyčajne postihnuté najväčším svalovým stuhnutím - krk, ramená, chrbát, ruky aby tak v krátkom čase dosiahol najlepší možný efekt. Jedna masáž trvá 5 až 30 min (podľa voľby). Rafael masáž je prístupná pre každého a môže byť plánovaná jednoducho počas pracovnej doby. Masáž nezaberie viac času ako prestávka na kávu a po masáži sa zamestnanec cíti viac fit a sviežejší do práce. Je to unikátny a zdravý =) spôsob ako odmeniť zamestnancov.

Pri 4 maséroch je možné za 4 h odmasírovať až 170 ludí.

Vhodné aj pre teambulding, dni zdravia, športové dni, family day a iné firemné dni.  

Z dôsledkov stresu nie sú postihnutí len samotný zamestnanci ale i zamestnávatelia a to ročnými miliónovými stratami v znížení produktivity a zvýšenej práce neschopnosti v dôsledku chorôb.

10-15 min. Rafael masáž dokáže až neuveriteľne stlmiť fyzické i mentálne dôsledky stresu, zvýšiť produktivitu, energiu, morálku a vytvoriť dobrú mienku zamestnancov o ich pracovnom mieste. Masáže môžu byť uskutočňované pravidelne - týždenne, každý druhý týždeň, alebo každý mesiac priamo vo vašej firme.

Naše masážne stoličky sú vylepšené o zvukové zariadenie, ktoré dodá masáži ďalší rozmer. Takže klient môže počas masáže počúvať príjemnú hudbu, ktorá mu taktiež pomôže relaxáciu prehĺbiť (zvukové zariadenia sú navrhnuté tak aby nerušili okolie).

Avšak rozprávať o masáži je ako rozprávať o chuti jedla. Slová nestačia na to aby človek poznal skutočne chuť, treba zahryznúť =)


Rafael masáž má veľa terapeutických výhod:

Pre zamestnancov:

- uvoľňuje stres, napätie, bolesť, stuhlosť svalov a mentálnu únavu
- posilňuje kreativitu, energiu, a schopnosť sústrediť sa
- zamestnanci cítia, že si ich vážia a že sú cenení
- prináša dobrý pocit až radosť

Pre firmu:

- zvyšuje produktivitu a znižuje počet dní práceneschopnosti
- zvyšuje lojalitu zamestnancov, motiváciu a morálku
- redukuje choroby a zranenia spojené s pracovným stresom
- odmenenie zamestnancov unikátnym spôsobom

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom Rafael masáži na špeciálnych stoličkách priamo vo firmách, ktoré neboli zodpovedané na tejto stránke, tak nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Prípadne si dohodneme stretnutie, kde môžeme diskutovať o našich službách viac do hĺbky a my ochotne prinesieme i masérsku stoličku na ukážkovú masáž, aby ste naozaj vedeli, čo taká masáž obsahuje.