Klasická a športová masáž   u Vás doma

Klasická masáž: je jednou z najpríjemnejších foriem uvoľnenia. Potrebujú ju nielen ľudia trpiaci stresom, únavou a vyčerpaním, ľudia žijúci v napätí a nedostatku radosti zo života, ale i ľudia s bolesťami kostí, kĺbov a svalov, ľudia so zníženou pohyblivosťou, obézni . Masáž uvolní svaly, vyladí svalové napätie, zlepší krvný obeh a povzbudí lymfatický systém, prekrví spojivové tkanivá kĺbov. Masáž zbaví strachu a úzkosti, vyvolá pocit pokoja, radosti a sebadôvery, uvolní energiu zadržovanú vplyvom stresu a prílišného fyzického i psychického vypätia.

Masér prinesie zo sebou plachty, olej, hudbu. Všetko, čo potrebujete, je byť uvoľnený.

Športová masáž: Športová masáž je špecifický druh klasickej masáže. Masáž uvolní svaly, vyladí svalové napätie, zlepší krvný obeh a povzbudí lymfatický obeh, pretiahne spojivové tkanivá kĺbov. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je hlavne po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, takisto aj pri dostavení sa tzv. svalovice po výkone.

Kontraindikácie: zvýšená teplota, celková telesná slabosť, infekčné ochorenia, nádorové ochorenia, osteoporóza, krvácavé stavy, hnisavé ochorenia kože, bezprostredne po hlavnom jedle.