Rafael masáže na golfových podujatiach 

Ste sponzorom významného golfového turnaja? Alebo organizujete golfový turnaj pre V.I. P. hostí či zamestnancov? Rafael masáže na špeciálnych stoličkách  Vám zaistia, aby hráči pocítili Vaše sponzorstvo na vlastnej koži. Pomôžeme Vám vytvoriť masážnu oázu na hracom poli, kde každý hráč dostane masáž v mene Vašej firmy. Po masáži sa budú hráči cítiť naozaj skvele, a to Vám zaručí, že na Váš turnaj len tak ľahko nezabudnú .

Popis Rafael masáže
Môže byť uskutočnená prakticky všade. Masáž na špeciálnej masérskej stoličke nepotrebuje extra miestnosť, pretože klient ostáva počas celej masáže kompletne oblečený. Môže byť vykonaná priamo na hracej ploche alebo v golfovom klube. Všetko čo potrebujeme je približne 1m štvorcový pre jedného maséra so stoličkou. Masér sa zameriava na miesta zvyčajne postihnuté najväčším svalovým stuhnutím - krk, ramená, chrbát, ruky, aby tak v krátkom čase dosiahol najlepší možný efekt. Jedna masáž trvá 5 až 30 min (podľa voľby). Rafael masáž je prístupná pre každého a môže byť plánovaná jednoducho počas hracej doby ako na začiatku na zahriatie svalov, tak v strede na prebratie, i na konci turnaja na uvolnenie. Po masáži sa hráč bude cítiť svieži, uvoľnený.

Maséri môžu taktiež nosiť tričká alebo uniformy s farbami a logom sponzora. Takto sa môžeme prezentovať úplne vo Vašom mene. Prípadne môžete obstarať stan, taktiež s logom a vo farbách Vašej spoločnosti, kde budú masáže uskutočnené.

4 maséri dokážu za 4hodiny odmasírovať až 170 klientov... 

Masážne stoličky sú vybavené zvukovým zariadením. Takže hráč môže počúvať relaxačnú hudbu počas masáže. Prípadne môžete nechať zaznieť krátku správu v mene sponzora v rytme relaxačnej hudby.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom Rafael masáží na golfových podujatiach, ktoré neboli zodpovedané na tejto stránke, tak nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Prípadne si dohodneme stretnutie, kde môžeme diskutovať o turnaji viac do hĺbky a my ochotne prinesieme i masérsku stoličku na ukážkovú masáž, aby ste naozaj vedeli, čo taká masáž obsahuje.