Rafael masáže na špeciálnych stoličkách

pre firemné eventy

Organizujete nejakú výnimočnú udalosť vo Vašej firme? Chcete ju oživiť niečím novým , zaujímavým, príjemným a zároveň užitočným? Skúste Rafael masáže. Už prvým dotykom maséra budete vedieť, že ste sa rozhodli správne.

Našími klientmi sú napr.: Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., OD Tesco Nitra,  Bekaert a.s. , Okresný súd Trnava, Sedita - I.D.C. Holding Sereď....... 


Rafael masáže sú vhodné napr. pre tieto udalosti :


Pri 5 až 30 min. Rafael masáži nepoužívame olej, klient ostáva úplne oblečený a vďaka tomu nevyžadujeme ani extra miestnosť. Všetko, čo potrebujeme, je priestor min. 1m2 na jedného maséra, takže  masáže žu byť uskutočnené prakticky všade.

Pri 4 maséroch je možné za 4 h odmasírovať až 170 ludí i viac.

Pri dlhých konferenciách je to vynikajúci prostriedok na oživenie poslucháčov počas prestávky.Ak máte dôležitých V.I.P hostí, tak Rafael masáže sú taktiež vhodnou voľbou ako im preukázať Vašu pozornosť.


Taktiež sú perfektným marketingovým nástrojom v prípade, že Vaša firma sa účastní promotion akcii či iných udalostí, kde sa potrebujete zviditeľniť. 

Alebo je to unikátna možnosť ako odmeniť zamestnancov za dobre vykonanú prácu.

Ak Vás napadá iná udalosť, kde by ste radi uvítali naše služby, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a môžeme dohodnúť aj stretnutie, kde o udalosti Vašej firmy budeme hovoriť podrobne. Veľmi radi prinesieme aj masérsku stoličku na ukážkovú masáž, aby ste presne vedeli čo taká masáž obsahuje.